8 odpowiedzi dla “Regulamin 2017 i Trasy w 2017 roku

 1. Tomek. Dasz rade przesunąć imprezę? Bo rodzina zrobiła mi kawał i będzie ślub i wesele 24.06. Tłumaczyłem, prosiłem aby zmienili termin, aby z nową świecką tradycją bylo np. w czwartek, środa. Najlepiej w grudniu byle nie na Nocnej Masakrze. I nic. Nikt mnie nie słucha. Może Ty zlitujesz się na oddanych fanach Grasora? 🙂

  Pozdrawiam

  Arek

 2. Żona jeszcze szepce do ucha, że świat stanął na głowie ze względu na konserwatyzm mojej rodziny. Przecież organizacja ślubu oraz wesela jest tańsza w środku tygodnia. I listopad też jest piękny.

 3. Kurcze… będzie mi Was strasznie brakować. To już nie będzie to samo… a medal dla Doroty na podmiankę nadal mam na wierzchu i myślałem, że na Zawodach podmienimy.

 4. Witam,
  czy w tym roku nie będzie możliwości potwierdzania punktów kontrolnych przy pomocy aplikacji w telefonie?

  • Nie, w tym roku nie będzie takiej możliwości. Pracujemy nad innym rozwiązaniem, ale na pewno nie będzie ono wprowadzone w bieżącym roku. Zostają perforatory.
   Z ciekawości – to źle, czy dobrze?

   • Mi możliwość podbijania punktów telefonem odpowiadała. Jest to bardzo wygodne i nie traci się czasu na zabawę z kartą i wpisywaniem czasu.
    Najważniejsza jednak jest ciekawa trasa a tego na Grassorze na pewno nie zabraknie 🙂

 5. Czy na TR75 dolny limit wiekowy to 16 lat? Rozważałem zabranie sprawnego 9 latka i zdobycie około połowy punktów. Pozdrawiam

  • Jeśli dziecko będzie brać udział z rodzicem, to nie widzę problemu ze startem. Tym bardziej jeśli planowo nie chcecie zdobywać wszystkich punktów. Zapraszam i pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*
Strona internetowa