14 Wyniki

Trasa Piesza 100 km

kategoria OPEN

Michał Jędroszkowiak – Mistrz Polski w Pieszych Maratonach na Orientację na dystansie 100 km
Marcin Krasuski – Wicemistrz Polski w Pieszych Maratonach na Orientację na dystansie 100 km
Robert Kędziora i Witold Noga – Drugi Wicemistrz Polski w Pieszych Maratonach na Orientację na dystansie 100 km

kategoria KOBIETY

Maria Lebioda – Mistrzyni Polski w Pieszych Maratonach na Orientację na dystansie 100 km
Dorota Duszak – Wicemistrzyni Polski w Pieszych Maratonach na Orientację na dystansie 100 km
Vera Hajkova – Druga Wicemistrzyni Polski w Pieszych Maratonach na Orientację na dystansie 100 km

kategoria WETERANI

Witold Noga – Mistrz Polski w Pieszych Maratonach na Orientację na dystansie 100 km
Jan Parzybut – Wicemistrz Polski w Pieszych Maratonach na Orientację na dystansie 100 km
Leszek Herman-Iżycki i Gabriel Bujakiewicz – Drugi Wicemistrz Polski w Pieszych Maratonach na Orientację na dystansie 100 km

wyniki szczegółowe TUTAJ.

Trasa Piesza 50 km

kategoria OPEN

1 miejsce – Marcin Sontowski i Michał Bałchanowski
3 miejsce – Michał Fiedosiuk

kategoria KOBIETY

1 miejsce – Joanna Owczarz
2 miejsce – Zuzana Setinkova
3 miejsce – Gabriela i Agnieszka Mikulskie

wyniki szczegółowe TUTAJ.

Trasa Piesza 25 km

kategoria OPEN

1 miejsce – Marcin Kaczyński
2 miejsce – Wojciech Wąsikiewicz
3 miejsce – Norbert Kaniak i Tomasz Kaniak

kategoria KOBIETY

1 miejsce – Agnieszka Wieliczko
2 miejsce – Anna Kalinowska
3 miejsce – Joanna Perlicjan i Bożena Jabłońska

wyniki szczegółowe TUTAJ.

Trasa Rowerowa 300 km

kategoria OPEN

1 miejsce – Paweł Brudło i Grzegorz Liszka
3 miejsce – Jarosław Wieczorek i Krzysztof Szawdzin

kategoria KOBIETY

1 miejsce – Kamila Truszkowska
2 miejsce – Joanna Stanek

wyniki szczegółowe w formacie .xlsx 2016_wyniki_TR300.

Trasa Rowerowa 150 km

kategoria OPEN

1 miejsce – Łukasz Sosiński
2 miejsce – Julia Michałowska, Paweł Brankiewicz i Mariusz Klepacki

kategoria KOBIETY

1 miejsce – Julia Michałowska
2 miejsce – Krystyna Konieczna

wyniki szczegółowe w formacie .xlsx 2016_wyniki_TR150.

Trasa Rowerowa 50 km

kategoria OPEN

1 miejsce – Przemysław Kasierski
2 miejsce – Michał Pomin i Łukasz Prętki

kategoria KOBIETY

1 miejsce – Joanna Miedkowska
2 miejsce – Małgorzata Kubaszewska

wyniki szczegółowe TUTAJ.