Zgłoszenia

Formularz zgłoszeniowy na 15 Ekstremalne Zawody na Orientację GRASSOR w formie formularza Google dostępny TUTAJ.

LISTA STARTOWA:

TP 25
1. Marcin Kaczyński, Szczecin
2. Remigiusz Jankowski, Kołobrzeg
3. Alicja Wowk, Stargard, PORTAL, brak wpłaty
4. Robert Wowk, Stargard, PORTAL, brak wpłaty
5. Patrycja Skrobacka, Szczecin
6. Magdalena Sowińska, Szczecin
7. Konrad Śpiewak, Szczecin, brak wpłaty
8. Magdalena Sabat, Szczecin, brak wpłaty
9. Anna Rusznica, Police, brak wpłaty
10. Justyna Błaszczyk-Sawicka, Kołobrzeg
11. Michał Sawicki, Kołobrzeg
12. Ireneusz Sawicki, Kołobrzeg
13. Joanna Kaliszczak, Szczecin
14. Agnieszka Tokarska, Szczecin
15. Marzena Dłużyk, Wołczkowo, brak wpłaty
16. Tomasz Dłużyk, Szczecin, brak wpłaty
17. Joanna Miedkowska, Szczecin, Zagubieni w lesie
18. Mirosław Worona, Bydgoszcz, KRInO WORINO
19. Jakub Worona, Bydgoszcz, KRInO WORINO
20. Joanna Kageneck, Szczecin, The Walkie Talkies
21. Edyta Barnik, Szczecin, The Walkie Talkies, brak wpłaty
22. Anna Szawdzin, Wrocław
23. Renata Łaska, Zielonka, KInO Stowarzysze
24.
25.

TP 50
1. Krzysztof Kossak, Lwówek Śląski
2. Sebastian Rożko, Gryfino, OSiR Gryfino
3. Robert Petersburski, Mierzyn, UKL „Ósemka” Police, brak wpłaty
4. Krystian Petersburski, Mierzyn, brak wpłaty
5. Marcin Podsiadły, Stargard
6. Joanna Owczarz, Poznań, WŁM, brak wpłaty
7. Anita Matuszewska, Szczecin, Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus
8. Kinga Obuszko-Wierzycka, Szczecin
9. Bartosz Klepacki, Police
10. Nina Jarzębska, Police
11. Michał Zięciak, Stargard, brak wpłaty
12. Piotr Przybyciński, Szczecin, Amatorzy kwaśnych jabłek
13. Marcin Skrobacki, Szczecin, Amatorzy kwaśnych jabłek
14. Robert Jendrzejewski, Szczecin, Skraj Bagna
15. Tomasz Czapla, Szczecin
16. Brygida Wańtuch, Szczecin
17. Michał Perdion, Wrocław
18. Paweł Graczykowski, Police, brak wpłaty
19. Sławomir Linkowski, Szczecin
20. Tomasz Nawrocki, Rakownia, GB GEpard, brak wpłaty
21. Przemysław Gładysiak, HKS „Łoś 47” Komorniki, Komorniki
22. Andrzej Krzemiński, Koszalin
23. Łukasz Grodecki, Gdańsk, Korpiklaani
24. Wojciech Wiatr, Poznań, :), brak wpłaty
25. Paweł Jankowiak, Paproć, Chyże BnO / Olędry
26. Paweł Wolniewicz, Dąbrówka
27. Szymon Wojtczak, Szczecin, brightOne
28. Tomasz Kaniak, Szczecin, brak wpłaty
29. Jerzy Krupowies, Szczecin
30. Tomasz Łaski, Zielonka, KInO Stowarzysze
31. Barbara Szmyt, Warszawa, KInO Stowarzysze, brak wpłaty
32.
33.
34.
35.

TP 100
1. Andrzej Eibl , Chocianów, Eiblu Team
2. Dariusz Jurkowski, Szczecin
3. Tomasz Krasowski, Wrocław, brak wpłaty
4. Wojciech Zając, Warszawa, Długouchy, brak wpłaty
5. Robert Kędziora, Janowiec Wielkopolski, PAGANRUNNER
6. Stanisław Kaczmarek, Sękowo, Szach Sękowo
7. Leszek Herman-Iżycki, Warszawa
8.
9.
10.

TR 75
1. Wioletta Fałowska, Gajków
2. Dominik Murawski, Luboń, brak wpłaty
3. Paweł Olszański, Szczecin, Zagubieni w lesie
4. Sebastian Wolny, Skoki
5. Maciej Tadeusz, Skoki, Tour De Sklep Skoki Team
6.
7.
8.
9.

TR 150
1. Michał Złomańczuk, Straszyn
2. Stefan Wesołowski, Szczecin, The Walkie Talkies
3. Radosław Poździk, Barlinek, Barlinecka Grupa Kolarska, brak wpłaty
4. Marek Sadowski, Czaple, GR3miasto
5.

TR 300
1. Krzysztof Cecuła, Swarzędz
2. Krzysztof Wiktorowski, Łódź
3. Marcin Warmowski, Juszkowo, WARMA Team
4. Łukasz Warmowski, Juszkowo, WARMA Team
5. Rafał Fałowski, Gajków
6. Jacek Nowicki, Gdańsk, podrozerowerowe.info
7. Rafał Jędrusik, Gdynia, MIRT, brak wpłaty
8. Jerzy Ścibisz, Szczecin
9. Sławomir Makowiec, Gdańsk
10. Grzegorz Liszka, Tychy, Trezado BikeTires.pl, zwolniony z opłaty
11. Łukasz Mirowski, Wrocław
12. Marcin Witkowski, Warszawa, SONY MTB TEAM
13. Paweł Brudło, Warszawa, KTE Tramp, zwolniony z opłaty
14. Krzysztof Szawdzin, Wrocław
15. Stanisław Ruchlicki, Białystok, Bliska Team
16. Piotr Szajduk, Szczecin, Wrzaskun, brak wpłaty
17.
18.
19.
20.

Marsze na Orientację
TZ
1. Joanna Puternicka, Wrocław, Orientop Wrocław + Jacek Wieszaczewski, Wrocław, Orientop Wrocław, brak wpłaty

1. Jolanta Wesołowska, Szczecin, The Walkie Talkies
2. Ewa Wesołowska, Szczecin, The Walkie Talkies
3. Maja Wesołowska, Szczecin, The Walkie Talkies

Wpłata bez zgłoszenia: Piotr Szaciłowski i Marcin Hippner
———

ostatnia aktualizacja: 23.05.2017 20:41