Zgłoszenia

Formularz zgłoszeniowy na 16 Ekstremalne Zawody na Orientację GRASSOR w formie formularza Google dostępny TUTAJ.

LISTA STARTOWA:

TP 25
1. Konrad Śpiewak, Szczecin
2. Patrycja Skrobacka, Szczecin
3. Marta Kadłubowska, Kalisz Pomorski
4. Marcin Oses, Szczecin
5. Piotr Sztangret, Gryfino, brak wpisowego
6. Joanna Olszańska, Szczecin, Zagubieni w lesie
7. Filip Godlewski, Warszawa, PTTK Ochota
8. Damian Budny, Police
9. Jakub Kuźbik, Szczecin
10. Agata Kuźbik, Szczecin
11. Jarosław Janusz, Warszawa, brak wpisowego
12. Wiesław Drewniak, Bolków
13. Magdalena Sabat-Śpiewak, Szczecin
14. Tomasz Kucharski, Police, brak wpisowego
15. Andrzej Urbański, Gryfino, Gryf-Ino Team
16. Agnieszka Kusiewicz, Szczecin
17.

TP 50
1. Paweł Pieczyński, Szczecin
2. Dorota Duszak, Brwinów, 2PU
3. Arkadiusz Duszak, Brwinów, 2PU
4. Karolina Wilczyńska, Poznań, North Team Poznań
5. Monika Paszek, Uckfield, North Team England
6. Sebastian Rożko, Gryfino, Gryf-InO Team
7. Adam Bartosiewicz, Gryfino, Gryf-InO Team
8. Dawid Kowalczyk, Szczecin
9. Szymon Wojtczak, Szczecin, brightONE
10. Łukasz Jakubowski, Borucin, KB Kamień Pomorski
11. Robert Jendrzejewski, Szczecin, Skraj Bagna
12. Marcin Podsiadły, Stargard
13. Łukasz Żurawski, Police, Skraj Bagna, brak wpisowego
14. Władysław Sienkiewicz, Gdynia, Sam w lesie, brak wpisowego
15. Jan Parzybut, Pniewy, Postęp team
16. Grzegorz Wójtowicz, Szczecin, Skraj Bagna
17. Andrzej Krzemiński, Koszalin, Tułacze
18. Bartosz Klepacki, Police, Towarzystwo Miłośników Zup Staropolskich
19. Robert Piechocki, Koszalin, Tułacze
20. Mariusz Czajka, Gdynia, KInO Rekin
21. Paweł Wolniewicz, Dąbrówka
22. Jarosław Piechowiak, Szczecin
23. Urszula Żarek, Police, brak wpisowego
24. Paweł Graczykowski, Police, Towarzystwo Miłośników Zup Staropolskich
25. Laura Nowak, Świnoujście
27. Wojciech Wiatr, Poznań, 🙂
28. Bartosz Zarzyka, Bydgoszcz, 4S- Training Section of Students Council
29. Karolina Kociuba, Szczecin
30. Krzysztof Prociak, Szczecin, SKB Dzik
31. Tomasz Chmielewski, Szczecin
32. Olaf Kacprzycki, Warszawa, Olo Solo, brak wpisowego
33. Grzegorz Godlewski, Szczecin
34. Michał Chmielewski, Szczecin
35. Konrad Suchowerski, Morzyczyn
36. Paweł Pruszkowski, Kraśnik, UKS Traper, brak wpisowego
37. Marcin Kułakowski, Szczecin, GryfRunner
38. Piotr Śmieja, Szczecin, Red Snake, brak wpisowego
39. Pawluk Michał, Szczecin, Red Snake, brak wpisowego
40. Pawluk Jakub, Szczecin, Red Snake, brak wpisowego
41. Jan Lenczowski, Sulejówek, Team 360 stopni, brak wpisowego

TP 100

1. Przemysław Witczak, Warszawa, Dreamtime Trails
2. Piotr Szaciłowski, Świnoujście
3. Wojciech Zając, Warszawa, Długouchy
4. Stanisław Kaczmarek, Sękowo, Szach Sękowo
5. Andrzej Eibl, Chocianów, Eiblu Team
6. Marcin Hippner, Gdańsk, Kosmate pały Gandalfa
7. Michał Jędroszkowiak, Książ Wielkopolski, inov-8
8. Dariusz Jurkowski, Szczecin
9. Dominika Welz, Gdańsk, WATAHA / Morenka Team
10. Gabriel Bujakiewicz, Pobiedziska, On-Sight, brak wpisowego
11. Krzysztof Borowiec, Gdańsk, Borówki
12. Leszek Herman-Iżycki, Warszawa, brak wpisowego
13.

TR 50
1. Adrian Cyganiak, Gorzów Wielkopolski, S.I. WARTA Gorzów
2. Małgorzata Łaszczyńska, Gorzów Wielkopolski
3. Maciej Tadeusz, Skoki, Tour De Sklep Skoki Team
4. Sebastian Wolny, Skoki, Tour De Sklep Skoki Team
5. Michał Mańczak, Szczecin, OCI Szczecin, brak wpisowego
6. Tomasz Kaniak, Szczecin, OCI Szczecin, brak wpisowego
7. Edyta Barnik, Szczecin, brak wpisowego
8. Paweł Olszański, Szczecin, Zagubieni w lesie
9.

TR 100
1. Witold Ciesielski, Gdańsk, brak wpisowego
2. Krzysztof Cecuła, Swarzędz
3. Śmieja Daniel, Szczecin, mrdp.pl
4. Robert Stanek, Szczecin, RUDY KOT
5. Stefan Wesołowski, Kołobrzeg, Koło Brzegu
6. Rafał Kucharski, Dąbrówka Wlkp., Rower Janka
7. Radosław Poździk, Barlinek, Barlinecka Grupa Kolarska
8.

Marsze na Orientację
TD i TM

1. Ksawery Konowalczyk, Oskar Zając i Miłosz Kot, Szczecin/Bezrzecze, SP Nawigator Przylep / North Team Szczecin
2. Marek Rosiek, Rafał Lachowicz i Mateusz Paszek, Szczecin, SP Nawigator Przylep / North Team Szczecin
3. Kajetan Kociuba i Mateusz Żuchowski, Kliniska
4. Szymon Kalbarczyk i Alan Skórzewski, Kliniska
5. Anna Braziul, Roksana Jabłecka i Agata Denderska, Kliniska
6. Maja Napieraj, Amelia Napieraj i Julia Balcerzak, Kliniska
7. Paweł Beker i Karolina Mikuś, Kliniska

———

ostatnia aktualizacja: 14.06.2018 10:00