Galeria zasłużonych

14 EZnO Grassor, Tuczno rok 2016

Skolimowski Jan – postawienie strony Grassor’a zupełnie od nowa i od razu na profesjonalnym poziomie oraz wszelka pomoc związana z obsługą www. Postawienie strony na swoim serwerze i administrowanie stroną.

13 EZnO Grassor, Chojna rok 2015

Kalarus Edyta – dyrektor SP nr 2 w Chojnie. Zaufanie i udostępnienie szkoły oraz pomoc przy organizacji ciepłego posiłku mimo przeciwności i braku doświadczenia z takimi imprezami.

12 EZnO Grassor, Lubrza rok 2014

Kucała Lucyna – dyrektor SP w Lubrzy. Udostępnienie szkoły na czas zawodów.
ekipa z Pętli Boryszyńskiej – dzięki nim mogliśmy poprowadzić etap w podziemnej części MRU.

1 ZnO Grassor, Szczecin rok 2003

Szewczuk Roman – dyrektor Zespołu Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Szczecinie. Udostępnienie szkoły i internatu. Wieloletnie wspieranie inicjatyw KInO PREGO i SKKT „Elektronik” w działalności propagującej InO wśród młodzieży szkolnej Szczecina. Finansowe wsparcie wyjazdów Przemysława Tkacza i Tomasza Paszka na zawody rangi Pucharu Polski i Mistrzostw Polski w MnO.
Adamowicz Robert – opiekun SKKT „Elektronik” przy ZSEE. Wsparcie podczas zawodów. Wieloletnia współpraca przy organizacji InO dla uczniów szczecińskich szkół. Wyjazdy na centralne finały OMTTK.

GRASSOR jako wieloletni projekt

Krzysztoń Jan – osoba, bez której nie byłoby Klubu InO PREGO, a za tym też GRASSORA i North Team. Jasiu jako wieloletni zasłużony działacz Oddziału Zachodniopomorskiego PTTK okazał nam duże wsparcie przy zakładaniu klubu. Wielokrotnie służył radą i pomocą przy realizacji nowych pomysłów. Jeden z największych naszych autorytetów.
Paszek Przemysław – coroczna oprawa graficzna, przygotowanie logo. Ostatnio wydruki map i numerów startowych. Artystyczna dusza Grassora.
Paszek Magdalena – żona wyraziła zgodę na moją organizację, a to już dużo :). Poza tym podczas zawodów wielokrotnie zajmowała się dziećmi w dzień łącząc to z pracą sekretariatu i wieloma drobnymi innymi obowiązkami. Fotograf. Osoba, na której można polegać.