Grassor w 2020 roku

W związku z panującą sytuacją zdecydowaliśmy się odwołać ZnO Grassor jako zawody w cyklu Pucharu Polski w Maratonach na Orientację.
Nie oznacza to jednak odwołania zawodów. Na tę chwilę planujemy:
– przenieść Grassora bliżej Szczecina (na 99% Puszcza Bukowa lub Wkrzańska),
– start i meta na polanie, z miejscem do zaparkowania, ale bez budynku (prysznica, wyżywienia na stołówce),
– w zależności od ilości zgłoszeń, planujemy na mecie ognisko z kiełbaskami oraz punkt odżywczy na trasach 25/50km,
– data wakacyjna lub późniejsza,
– trasy: piesza 50 i 25 km (może też rowerowa w oparciu o te same trasy), jednak bez standardowej opcji przerysowywania punktów na mapę (wszystkie punkty będą na mapie zaznaczone, na PK potwierdzenie może nie być lampionem)
– trasy MnO: bez etapu nocnego, 2 etapy dzienne dla dzieci, młodzieży i trasa rekreacyjna dla wszystkich.

6 odpowiedzi dla “Grassor w 2020 roku

    • Najprawdopodobniej robimy tylko 50km. Przykro mi. Ten rok jednak jest trudny organizacyjnie, ale też daje oddech przed 2021 rokiem 🙂

  1. Jak obecnie wygląda sytuacja – 20-21.06.2020 to docelowy termin czy plan jest inny?

    • Planowany termin to wrzesień, w pierwszej połowie lipca powinny się pojawić na stronie szczegółowe informacje. Przepraszamy, za późną odpowiedź.

  2. miesiąc po max terminie i cisza, czyli grassor odwolany, proszę nas traktowac powaznie, nikt sie nie obrazi, ale jak sie podaje terminy przekazywania informacji, prosze sie ich trzymać, wirus, my rozumiemy, nie ten rok, ok, szkoda, ale prosimy o info, a nie cisza…

    • Dzień dobry. Masz rację i mimo, że to mało zmienia, przepraszamy za brak informacji. Jedyne co mogę napisać to, że informacja o odwołaniu imprezy poszła do Sędziego PMnO dawno temu. Co do imprezy Grassor w formule lokalnej to dopiero siadamy do tego i będziemy organizować zawody MnO dla dzieci i młodzieży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*
Strona internetowa