Masz pytanie lub pomysł

Masz pytanie dotyczące trasy? Pragniesz się czegoś dowiedzieć? Masz jakiś pomysł, który moglibyśmy zrealizować? Wiesz co możemy poprawić? Prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy lub poprzez komentarz pod postem.

Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania, a pomysły, w miarę możliwości, wprowadzać w życie.

9 odpowiedzi dla “Masz pytanie lub pomysł

 1. Cześć.
  W zeszłym roku już poddawałem Danielowi ten pomysł, aby punkty były wagowe, ale waga ich żeby była ustalana dopiero po zawodach na zasadzie frekwencji: najcięższy jest ten punkt, na który pojechało najmniej zawodników. I analogicznie najmniej warty będzie punkt, który zebrało najwięcej zawodników. Grassor jest rajdem, na którym jest sporo niewiadomych, ale taka modyfikacja punktacji spowodowałaby, że zawody będą jeszcze mniej przewidywalne, bo trudno przewidzieć jakim kryterium pokierują się zawodnicy. Pomysł ten wpadł nam do głowy podczas rozważań „co by tu jeszcze udziwnić” ze Stasiem Kaczmarkiem po Grassorze 2015.
  Pozdrawiam.
  Robert Stanek, RUDY KOT

  • Na trasach pieszych punktów wagowych nie ma nawet co rozważać, bo i tak trzeba mieć wszystkie, żeby zaliczyć całą trasę (nie mówiąc już o wygranej) – do trasy pieszej 150 km nie wrócimy (przynajmniej na Grassorze). Co do wagi na trasach rowerowych, to oczywiście leży w gestii Daniela, pomysł jest interesujący, ale czy dobry, nie wiem. Może się okazać, że ludzie odpuszczą bliskie punkty bo stwierdzą, że tam każdy pojedzie i się zrobi, że ma dużą wagę. Tak bez głębszej analizy jestem osobiście bardziej za pomysłem, że im dalszy punkt (i trudniejszy) – tym większa waga, coś jak na rogainingu.

  • Nadawanie wag, po imprezie byłoby bardzo niesprawiedliwe. Wagi PK na pewno będą znane przed startem.

 2. Cześć
  tak na szybko, po oględnym zapoznaniu się z regulaminem i innymi tekstami na Waszej stronie wnioskuję, ze nie ma PSów oraz mamy kolejność zaliczania PK dowolną (TP100)?
  Pozdrawiam
  Maciej Rogocz

  • Zgadza się, nie mamy Punktów Stowarzyszonych, a co do kolejności – liczymy wręcz na różne warianty.

 3. Jak wygląda sprawa dostępności bazy rajdu w piątek oraz niedzielę/poniedziałek? Tzn. – od kiedy do kiedy będzie otwarta dla uczestników?

  • Baza na pewno będzie dostępna w piątek w godzinach popołudniowych. Co do dostępności z niedzieli na poniedziałek – jestem umówiony na bazę do niedzielnego popołudnia. W razie jakiś pytań czy prób dłuższego pobytu proszę o kontakt ze mną (Tomasz Paszek) mailowo lub przez facebooka, ewentualnie telefon w godzinach wieczornych.

 4. Cześć,
  Tomek, czy możesz wygenerować i osadzić na stronce przykładowy QR kod z treścią i w rozmiarze jak na lampionie. Chcę przetestować apkę w różnych warunkach oświetleniowych 😉
  Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*
Strona internetowa